Aicinām uz Alfakursu, kas notiks tiešsaistē, platformā Zoom sākot no 2021. gada 28. oktobra ceturtdienās plkst.19.00

Lai varētu piedalīties, ir jāreģistrējas veidlapā: https://forms.gle/GevyvuG8nPqVYcrK7
(tā pati, kas ir šī raksta beigās) vai pa tālruni 28689511 (Mārīte), kur var saņemt arī sīkāku informāciju.

Rīkotājs - Madonas katoļu draudze

Kas ir Alfa kurss?

Iknedēļas nodarbību cikls, kas ikvienam sniedz iespēju brīvā gaisotnē iepazīties ar kristīgās ticības pamatiem.

Alfa kurss paredzēts ikvienam, kurš vēlas ieraudzīt ko vairāk, vēlas rast atbildes uz vissvarīgākajiem savas dzīves jautājumiem.

Kurss būs aktuāls, ja vēlies iepazīt kristietību, esi jauns kristietis, nesen pievienojies draudzei, vēlies atsvaidzināt pamatzināšanas kristīgajā ticībā, esi garīgās pasivitātes situācijā, šaubies un neesi vēl skaidri izšķīries par savu piederību kristīgajai baznīcai.

Alfa kurss būtiski palīdz arī draudžu locekļiem gan atdzīvināt savu ticību, gan arī atrast savu vietu un kalpošanas veidu draudzē.